RFsumec

Potřebuji zavolat do soutěže na Kalendáriu, ale nezachytil jsem tel. číslo. Poradíte?

Potřebuji zavolat do soutěže kalendárium a nezachytil jsem tel. číslo.

Nejlepší odpověď
annas

Na soutěžní otázku můžete odpovědět do pondělního poledne

Telefon: 26113 7777
e-mail: kalendarium@ceskatelevize.cz

https://www.ces­katelevize.cz/po­rady/1095927644-kalendarium/220562235­300018/

Další odpovědi
Edison

A co je to jako za soutěž??? Bližší specifikace by fakt neškodila.

nyjono

Tak mi trochu vrtá hlavou, proč to potřebuješ.
Většinou se lidi soutěže účastnit chtějí ale nepotřebují to.

Glaser

Skleněný nábytek vyrobila firma Eliase Palmeho v r.1894 – Kamenický Šenov

Lenka12

Karel Chochola

Babi toty

Jan Pinkava