huxa

Potřebuji z filmu v mkv separovat český zvuk, je zde ještě anglický a titulky, jaký program použít?

Zkoušel jsem FormatFactory, ale ten vyseparoval anglický a nikde není volba druhého audia.

Odpovědi
bolak

Měl by to umět i přehrávač, pokud je kvalitní. Třeba KMPlayer. Ještě jsem na žádný video s několika zvukovejma stopama nenarazil, ale když nastavíš v KMP českou stopu a dáš Sejmout>Audio tak by to mělo fungovat.

Nedávno sem dokonce zjistil, že to umí uložit i videostopu rovnou z přehrávače.

bolak

kua nejde doplnit odpověď, to mě sere :) ještě sem chtěl dodat, že můžeš vyzkoušet nějakej online converter, kterej umí extrahovat audiostopu, třeba tenhle > http://www.con­vertfiles.com/ , stačí nastavit output format jako mp3

pokud hledáš nějakej program, tak pak tady > https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=ope­ra&q=mkv+to+mp3&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest#hl=cs&cli­ent=opera&hs=sjD&ch­annel=suggest&scli­ent=psy-ab&q=mkv+to+m­p3+converter&oq=mkv+t­o+mp3+converter&gs_l=ser­p.3..0l3j0i30l7­.11005.12501.1­.12636.10.6.0­.4.4.0.148.571­.0j4.4.0...0.0­...1c.1.6.ser­p.kCmpMZkXoK4­&psj=1&bav=on­.2,or.r_qf.&bvm=bv­.43828540,d.Ym­s&fp=cecaace509b43b2d&­biw=1887&bih=932

anonym

Chtěl bych vidět, jak bych na server nahrával 1,7 GB film 🙂

bolak

jak? no dlouho :) a hlavně je tam limit 250 mega co sem si teď všim, takže jedině z toho přehrávače jak sem psal původně, nic jinýho už mě nenapadá