Zvědavý

Potřebuji vytrhnout zub nahoře (špičák). Co si o to myslíte?

Já vím že špičáky se netrhají ale já mám jeden „navíc“ a to myslím doslova (nahoře mám tři) Já ho chci pryč – vypadá to blbě a navíc kvůli němu šišlám..Myslíte že ohledně toho budou dělat problémy nebo mi to prostě udělají ? Samozřejmě se jich též půjdu zeptat (znovu) díky

Odpovědi
ivzez

Já bych to nechala „na nich“. Pokud nebudete se stanoviskem zubaře souhlasit, můžete si nechat od své zdravotní pojišťovny doporučit dalšího zubaře ke konzultaci. Teprve pak se rozhodněte.

Angi-Shy

mojí kamarádce zase nahoře jeden špičák chybí ale přitom má zuby srovnaný normálně v řadě, že to není poznat.. myslím že na to mohou dát i rovnátka, aby se zub zařadil a nebo ho opravdu vytrhnou.. záleží na tom, jak je mezi ostatními zuby vyrostlý

da ny

Nikdo by Vám dělat „problémy“ neměl ;)
Přespočetný zub může jít bez obav pryč. Kosmetické hledisko (Vaše trauma) by mělo být též rozhodující…