Marta C.

Je montáž nového plynoměru zpoplatněna?

Potřebuji vědět jestli montáž nového plynoměru je zpoplatněna.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Jan Kunčar

ne

Nedávno (před měsícem) nám doma plynoměr měnili, bez poplatku.

Drap

ne

Plynoměr je majetkem dodavatele. Výměnu zajišťuje dodavatel.

mosoj

ne

Anketa je na nic. Pouhá výměna je záležitostí distributora , nikoliv dodavatele a zákazník se tím nemusí zatěžovat. Je třeba ale vědět, jaký je důvod montáže nového plynoměru. Ono totiž vše, mimo dodání plynoměru, hradí odběratel. ( přípojka, revize atp.)