Cindy

Potřebuji složit peníze do soudní úschovy. Nevíte jak se to dělá?

Nejlepší odpověď
anonym

Je třeba podat si žádost k soudu. Soud rozhodne o předmětu úschovy bez soudního řízení a při té příležitosti Vám poskytne patřičné informace.
Více viz Wiki:

Soudní úschova – Wikipedie

Soudní úschova (soudní depositum) funguje u českých soudů jako určitý druh soudního nesporného řízení, který zajišťuje splnění závazku, pokud jej nelze splnit obvyklým způsobem (soluční úschova). Obdobně lze využít i úschovu u …

cs.wikipedia.or­g/wiki/Soudní_ús­chova