Džanička

Potřebuji si na smlouvy pořídit propisovací papíry, ale ne kopíráky. Já nevím jak se přesně jmenují..

..proto je na netu nemůžu nikde najít. Jsou to papíry, že když je dám dva na sebe tak se propiskou propíší i bez kopíráku.. Nevíte jak se tyto papíry jmenují, abych si je mohla konečně objednat??? Děkuji moc za pomoc..

Odpovědi
hanulka11

zřejmě myslíte samopropisovací papíry

http://www.go­ogle.cz/search?q=sa­moprpisovac%C3%AD+pa­p%C3%ADry&rls=com­.microsoft:cs:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7AD­RA_cs&redir_es­c=&ei=aEVZTZCiK­MqfOveXsIAF#hl=cs&rls­=com.microsof­t:cs:IE-SearchBox&rlz=1I­7ADRA_cs&&sa=X&­ei=aEVZTb34MsnEs­waVyqmmCw&ved=0CC­QQBSgA&q=samo­propisovac%C3%AD+pa­p%C3%ADry&spe­ll=1&fp=5c84733c296a00c8