Avatar uživatele
Džanička

Potřebuji sehnat teleskopickou tyč, abych jí mohla vozit v autě složenou (na foto pozadí)

Dá se někde třaba nechat nějaká lehká, třeba hliníková nařezat cca na 50 cm kousky a koupit k tomu něco, čím jí vlastně nastavým a složím do sebe aby měla potom 3 metry?? Snad mě chápete, a chlapy třeba poradáte, nevím jak jinak to popsat a vysvětlit, díky..

Oprava, abych jí mohla vozit v autě rozloženou.. :o)
Doplňuji:
Nóó, to je ono, určutě jí koupím, jen jsem nemohla najít kde, tady na Vašem odkazu toho je spousta, díky..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4661 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Vyrobit to půjde, horší ale bude vyrobit tak, aby to drželo pohromadě ))
A co koupit?:

http://www.go­ogle.cz/search?q=te­leskopick%C3%A1+ty%C­4%8D&sourceid=i­e7&rls=com.mi­crosoft:cs:IE-SearchBox&ie=&o­e=&rlz=1I7ADFA_cs&re­dir_esc=&ei=n2E­ETrSVOc2c-wag9MjbDQ

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Dobrá poptávka,ale na špatných stránkách.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

Džaničko, asi jsem nepochopil, na co že má být ta tyčka? Na vlečení, nebo na focení jako stativ, nebo ..
tři metry?
jistě že to lze udělat kutilsky, ale vždy podle zatížení na konci tyčky. Koupíte duralové trubičky, aby do sebe šli nastrkat, na konci asi 3 cm je ozříznou a po vytažení utáhnou páskou, převlečnou matkou, atd… výdy podle potřeby použití.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

klasický stati pod fotoaparát.
v každé prodejně s fotopotřebama.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Džanička

Pro Cukrar – Potřebuji na tu tyč navléknot pozadí, jako třeba navléknete záclonu, a pověsit, aby ty lidi si na to mohly stoupnout, a já je před pozadím mohla vyfotit, víte?? :o)

před 4661 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek