Kapicka

Potrebuji se vycurat,ale nejde to

Dobrej,ted se mi stala takova vec po koupani potrebuji strasne na zachod ,ale kdyz se pak potrebuji vycurat,tak to zkratka nejde.Neboli me pri curani,vubec nic necitim zadne bolesti apod.No proste potrebuji strasne curat jakokdybych snad nebyla cely den,ale kdyz si vlezu na zachod tak nic.Nejsou to zadne potize nebo tak?Nevim co s tim mam delat poradite?Nevite co to je?
Doplňuji:
Dobre moc dekuju…snad to dobre dopadne

Nejlepší odpověď
hanny 2

Zkus si pouštět vodu,to někdy pomůže nebo si přečti tohle http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nemuzu-se-vycurat

Další odpovědi
Drap

Pít urologický čaj a navštívit lékaře

ReHu

Může tě také trochu tlačit moč.měchýř a pak jsou pocity nutkání na močení, i když to potřeba není.
Vyšetření u lékaře by neškodilo, pokud potíže potrvají.

Druell

Nedavno jsem mela stejny problem, ale v souvislosti se zanetem mocoveho mechyre, jelikoz jsem udelala blbost, ze jsem sedela na zemi ;)
Dostala jsem antibiotika a vyrazne to pomohlo, ale stejne je to svinstvo – takze bacha na to!