serhus666

Potřebuji se dostat zadarmo do afriky nevíte jak?

Nejlepší odpověď
anonym

Stačí se přihlásit k některému charitativnímu sdružení, Člověk v tísni apod., případně církevní misii, několik českých řádů vysílá dobrovolníky do různých oblastí. V časopisu Reflex, rubrika Vandr každý týden popisují své zážitky Češi ve všech koutech ciziny, byly tam i cesty do Afriky, stačí hledat a sám se angažovat, nejen sedět za pecí a perlit rádobyoriginální otázky.
P.S. Jen tak na okraj, zadarmo je jedno slovo.
P.P.S. Za 17 dní 4 otázky a žádná odpověď, – také o něčem vypovídá.
Doplňuji:
Pokud složíš příjímací zkoušky na palubního stewarda, můžeš létat do Afriky třeba 2× denně a ještě ti za to budou platit.

Další odpovědi
anonym

Jste dobry plavec. ? 🙂
Ne, zadarmo to asi opravdu nepujde. ☹

  • iv-

Drap

Zadarmo ? , jedině stopem nebo pěšky

Toga

ZADARMO? V dnešní době není zadarmo nic! Ale to bys mohl vědět… Už jenom ta očkování (pokud je kompletně nehradí pojišťovna) stojí celkem dost… Malárie a jiné nemoci jsou tam na dením pořádku. Dále cesta, vízum (teda pokud je do Afriky potřeba), jídlo, pití, nějaké poplatky… Takže zadarmo tohle asi fakt nebude… A to ani v případě, že by ses přidal k nějaké organizaci co má pracovníky v Africe. Spoustu věcí si musíš zaplatit a navíc je nutné znát velmi dobře cizí jazyk – pokud jde o pracovníka v Africe (angličtina, francouzština,…) a musíte být alespoň trochu vzdělaný… Takže o tomhle můžete jen snít! A nebo si začít šetřit na dovolenou třeba v Tunisu, Egyptě!

ReHu

Stopem?

lexx

teleportací

rtepp

V podvozku letadla.