petrprochy

Potrebuji rychle prodat stavebni pozemek muze nekdo poradit kam se obratit? Mam inzerat ve 3 realitkach a nic.

Nejlepší odpověď
anonym

Pomuze jedine vyrazna sleva. Vyveste po domluve i v obci , meste , kde se pozemek prodava. -iv-

Další odpovědi
hanulka11

dejte si inzerát do místních novin,do novin Večerní Praha a pak všude kde se pohybuje víc lidí …v Supermarketech mají u vchodu nástěnné tabule, kam můžete inzerát umístit, hlavně si dejte na net, do inzertních novin Annonce , je hodně možností, ale opravdu v dnešní době musíte chtít rozumnou cenu…lidé nemají peníze

Hlada

Jde o to, jestli máte prostřednictvím realitek inzeráty na reality.cz a srealiy. Jiný smysl realitky nemají a s prodejem jinak nepomůžou.

Berušinka

Kdyby byl blízko Prahy, tak bych ho chtěla – ale tak za 4 roky =D =D

Zkuste dávat inzeráty všude možně – do novin, na internet do bazarů … hlavně ať je adekvátní cena =)

petrprochy

Pozemek v klidné části obce Heřmaň o rozloze 1328m2. Pozemek je vhodný na výstavbu rodinného domu, nebo rekreační chalupy. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. V současné době probíhají stavební práce na sousedních pozemcích. Možnost trvalého bydlení. V obci je rekreační vyžítí, možnost koupání u jezu, příjemné posezení u Benešovského mlýna, obchod a autobusová i vlaková doprava. Klidná lokalita.Majitel nabízí na svoje náklady postavit zahradní domek srubového typu viz.www.noi.cz­.Koupě možná i na splátky.