panenka

Potřebuji registrační klíč k Pdf

Dobrý večer stáhla jsem si PDF WORD pro převod PDF dokumentů do textového formátu pro MS Word a protože to po mě požaduje klíč byli byste zde tak moc hodní a mohly mě pomoci ho najít děkuji
Doplňuji:
Právě že to nejde Hykane v té diskuzi to taky jeden píše že mu to nejde když to nainstaluji chce to po mě můj meil a registrační klíč ale i tak ti moc děkuji za pomoc.

Nejlepší odpověď
Hykam

Údajně by to mělo jít spustit i bez klíče, klíč je potřeba pouze pro plnou verzi toto máš staženou pouze trial.
Doplňuji:
tak zkus ten druhej program co jsem ti poslal. víc už ti opravdu nedokážu pomoct.

Zdroj: www.slunecnice­.cz/sw/pdf-to-word/diskuse/

Další odpovědi
Hlada

Tady je konvertor free:
http://downlo­ad.chip.eu/cz/Free-PDF-Word-Converter_3742140­.html

chudst

Nejsem si tak jist, jestli je to zde povolene pravidly, takze jsem vam to poslal na mail. Preji hezky vecer :)