Potřebuji radu, co dát na kluzkou dlažbu k vniřnímu bazénu

Vnitřní bazen pro veřejnost u kterého jsou i sprchy je kluzká dlažba. Chtěla bych vědět zda nejsou nějaké lepicí pásky, které by se daly na dlažbu a zabránilo se uklouznutí, nebo něco podobného a finančně nenáročného a snadno udržovatelného­.Poradí mi někdo?

Odpovědi
anonym

dá se koupit přímo protiskluzová dlažba, nebo i již zmíněné lepící pásky. Setkal sem se i s firmou, která nabízí „odskluznění“ určitých prostor = přijdou nabídnou, poradí, udělají… Mám za to že taková firma si brala poplatek v řádech stovek.. podle toho jak moc velký prostor to je