dnb

Potřebuji radu…

…nevíte někdo jestli jde rozjet GTA San Andreas na kompu, který má jen 1.0 Ghz a 256 RAM? Někdo mi říkal že ano, ale já to mu moc nevěřím. Zkoušel to z vás už někdo?

Nejlepší odpověď
Petr70CZ

Pokud takový PC máš, vyzkoušej to 😉 mě to zajímalo. Mě GTA San Andreas jede na slabém počítači (CPU: 1 jádro 2,2 GHz ; 2GB RAM , grafika: ATI Radeon 5450) bez sekání na nejvyšší detaily při rozlišení 1920×1080 ale někdy je cítit, že už je to prostě nadoraz. Jelikož máš ještě o hodně slabší PC než já, tak si myslím, že by to mohlo nějak jet jedině při nejnižších detailech a velmi nízkém rozlišení (asi 800×600) . Ale nejspíš se to stejně bude hrozně sekat.
Takže pokud myslíš jenom spuštění hry, tak asi jo, ale hratelné to nebude.

Další odpovědi
Hamon

Najdi si minimalni a doporucene pozadavky pro tu hru. Pokud splnujes, melo by.