Avatar uživatele
huxa

potřebuji RADU!!!

Dobrý den,

moc si cením vašich výtek (nemyslím to ironicky), avšak jste mi ještě nikdo neodpověděl na můj dotaz,
JAK MŮŽU ZAPŮSOBIT NA SPOLUŽAČKU POKUD ZATÍM PRO NI EXISTUJI JEN JAKO BANKA? (nechá mě na ni šahat, objímat ji a jen o toto mi jde, nejde mi zatím o sex ani něco podobného, jen abych trošku přičichnul k smyslu života a přestal dýchat jen pro to, že můžu vždy po škole doběhnout zpocený domů a zapnout počítač a jít hned na travian, ikariam a FB)
Doplňuji:
Jiné holky jsou zadané, nebo jim příjdu nesympatický a tato holka mi příjde jako jedna z mála sympatická, přesto ji nemiluji a jen ji „využívám“ na nějaký ten fyzický kontakt.

na předchozí otázky mi nebylo zodpovězeno!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: huxa

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, hanny 2 před 4532 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Neřeš kamarádku, řeš svoji těžkou závislost na PC hrách. Tyhle stránky by ti mohly pro začátek pomoci http://www.ko­nechry.cz/intro­content.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

To nedává smysl!Proč na ni chceš zapůsobit,když ji nemiluješ a jen ji "využíváš"na nějaký ten fyzický kontakt?Kdyby ti šlo o sex,tak bych ta otázka byla k pochopení.Podle toho co o ní píšeš na ni zapůsobíš tak akorát s tučným bankovním kontem!
Ale můžeš začít tím,že ji oslníš nějakým dárkem nebo ji pozveš do kina,na koncert její oblíbené hudby apod.
Doplňuji:
Zabiješ tak dvě mouchy jednou ranou – půjdeš s ní a nebudeš sedět u PC.

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

No nevím, koukám, že tuto otázku kladeš potřetí, přitom na ty dvě předchozí ti bylo odpovězeno dostatečně. Takže co furt řešíš … jsi zkrátka v pí.., konečně to pochop! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

zřejmě sis našel tu nepravou jsi pro ni jen jako sponzor a možná bys zapůsobil kdybys jí dával víc peněz …ale to fakt nedělej tipuji, že je vám tak 13–14 let
prostě najdi si jinou …konečně to už pochop

myslím, že bys to vše měl přehodnotit – to co děláš ,že ji využíváš je ubohé a že to sem píšeš svědčí o tom, že jsi ještě nedospěl.....mys­lím, že z toho vyrosteš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Založ ji konto, dej na něj 1 mega, třeba bude uspokojená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Vždy platí, jaká otázka taková odpověď.
Já myslím, že ti bylo odpovězeno dostatečně, a dobře, v tom smyslu, v jakém jsi otázku položil.
Pokud ti to nestačí, zeptej se jinde nebo si poraď sám a neházej tady vykřičníkama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To mi příjde jako dost narážlivé to doplnění

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek