huxa

potřebuji RADU!!!

Dobrý den,

moc si cením vašich výtek (nemyslím to ironicky), avšak jste mi ještě nikdo neodpověděl na můj dotaz,
JAK MŮŽU ZAPŮSOBIT NA SPOLUŽAČKU POKUD ZATÍM PRO NI EXISTUJI JEN JAKO BANKA? (nechá mě na ni šahat, objímat ji a jen o toto mi jde, nejde mi zatím o sex ani něco podobného, jen abych trošku přičichnul k smyslu života a přestal dýchat jen pro to, že můžu vždy po škole doběhnout zpocený domů a zapnout počítač a jít hned na travian, ikariam a FB)
Doplňuji:
Jiné holky jsou zadané, nebo jim příjdu nesympatický a tato holka mi příjde jako jedna z mála sympatická, přesto ji nemiluji a jen ji „využívám“ na nějaký ten fyzický kontakt.

na předchozí otázky mi nebylo zodpovězeno!!!

Nejlepší odpověď
kapka

Neřeš kamarádku, řeš svoji těžkou závislost na PC hrách. Tyhle stránky by ti mohly pro začátek pomoci http://www.ko­nechry.cz/intro­content.html

Další odpovědi
hanny 2

To nedává smysl!Proč na ni chceš zapůsobit,když ji nemiluješ a jen ji "využíváš"na nějaký ten fyzický kontakt?Kdyby ti šlo o sex,tak bych ta otázka byla k pochopení.Podle toho co o ní píšeš na ni zapůsobíš tak akorát s tučným bankovním kontem!
Ale můžeš začít tím,že ji oslníš nějakým dárkem nebo ji pozveš do kina,na koncert její oblíbené hudby apod.
Doplňuji:
Zabiješ tak dvě mouchy jednou ranou – půjdeš s ní a nebudeš sedět u PC.

Alesh

No nevím, koukám, že tuto otázku kladeš potřetí, přitom na ty dvě předchozí ti bylo odpovězeno dostatečně. Takže co furt řešíš … jsi zkrátka v pí.., konečně to pochop! 🙂

hanulka11

zřejmě sis našel tu nepravou jsi pro ni jen jako sponzor a možná bys zapůsobil kdybys jí dával víc peněz …ale to fakt nedělej tipuji, že je vám tak 13–14 let
prostě najdi si jinou …konečně to už pochop

myslím, že bys to vše měl přehodnotit – to co děláš ,že ji využíváš je ubohé a že to sem píšeš svědčí o tom, že jsi ještě nedospěl.....mys­lím, že z toho vyrosteš

mosoj

Založ ji konto, dej na něj 1 mega, třeba bude uspokojená.

terry

Vždy platí, jaká otázka taková odpověď.
Já myslím, že ti bylo odpovězeno dostatečně, a dobře, v tom smyslu, v jakém jsi otázku položil.
Pokud ti to nestačí, zeptej se jinde nebo si poraď sám a neházej tady vykřičníkama.

anonym

To mi příjde jako dost narážlivé to doplnění