vackova

Nevíte, kde zjistit puk k číslu 776 250 396?

manžel tříkrát zmačknul špatně pin a ted to chce po nem puk a on si ho nepamatuje dekuji za vyřízeni
puk k číslu 776 250 396

potrebuji puk k číslu 776 250 396

Nejlepší odpověď
Kelt

Tak si zavolejte operátorovi, ten vám poradí. Doufám, že jste nezmáčkla moc manžela, že to vyřizujete za něho.
Proč pláčeš, Heleno? Tak si představ, Vlasto, ten můj chlap, mi třikrát zmáčknul špatně pin na telefonu. No nezabila bys ho.

Další odpovědi
Arne1

Taky bývá na tom plastiku ze kterého se vyloupla SIM karta. Někdy se dá najít u operátora na webové samoobsluze.

Dochy

To si nepamatuje snad nikdo. Ale Ti chytřejší si nechávaj ten plast na kterém SIM dostali a na kterém je natištěn. Někteří jej ani neztratí.

Pak už zbývá jen pomoc operátora. Buď dokáže ověřit že jste oprávněná osoba a možná vám ho nadiktuje i po telefonu, nebo pak na prodejně. Přinejhorším může vydat novou SIM s novým PIN a PUK ke starému číslu.

terry

Samo, u operátora.
A, jen připomínám, sdělovat veřejně soukromé údaje, včetně tel. čísel není moc moudré.