festn

potrebuji pujcit

dobry den chtel sem se zeptat jsem ve vypovedni lhute ktera mi konci na konci unora a na zacatku brezna nastupuju do nove prace potreboval bych pujcit 200 000kc.nevite od koho byse dalo tolik penez pujcit problem je ze nemuzu rucit ani nemovitosti poradte dekuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

To bude problém. U bank nepochodíte a u nebankovních subjektů sice uspějete, ale budete mít vysoké úroky a exekutora „za dveřmi“ v horším případě také „4 rusky mluvící muže“.

Další odpovědi
jmhad

Banka nepůjčí,lichvář ano.Ale než s ním začnete jednat,je třeba znát jeho úroky a RPSN a dále sankce při případném nesplácení.A když to vše spočítáte,tak zjistíte,že je to Váš konec.Nejlépe je před podpisem si půjčit domů smlouvu a tu prostudovat ,popř. se poradit.Ale protože Vám ji nikdo domů nepůjčí,budete hned vědět,jak to s Vámi myslí.Zkuste osobní bankrot.

ARIS

Opravdu tak nutně potřebujete tolik peněz?
A není možné počkat až do nového zaměstnání? I když s bankou to bude i tam těžké.
Určitě si zjistit jaké je RPSN

Zdroj: www.smsporadce­.ic.cz