MrGandy

Potřebuji program na tvorbu prezentace

Dobrý den,
potřebuji nějaký program, ze kterého jednoduše vytvořím prezentaci se zvukem, který zde v tomto programu namluvím.
Jednoduše řečeno… přidám obrázky > přidám hlas > uložím a prezentace je hotová .

  • program by měl tvořit dostatečně kvalitní videa.

Potřeboval bych to co nejrychleji, takže děkuji za každý tip.

Nejlepší odpověď
beer

Zkusil bych DVD slideshow GUI:

http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/tvor­ba_grafiky/os­tatni/dvd-slideshow-gui/?g[hledano]=tvorba prezentací&g[oz]=0­.85

Další odpovědi
MacChill

Můžeš zkusit nějaký stříhací software.

chudst

Vzdyt to udelate pres PowerPoint, ne?

Pokud poterbujete primo video, pak pomoci nejakeho programu na upravu videa: postaci Windows Movie Maker, ale potrebujete jeste nejaky externi program pro nahrani zvuku.

Nebo pak napriklad ja pouzivam na upravu videa Corel Ulead Video, tam jde primo zvuk davat do filmu, ale ten je placeny.

led

MsOffice – platený – PowerPoint
OpenOffice – bezplatný

RomanP

Já tvořím prezentace v programu
ProShow Producer, není to free ale ty prachy co jsem do toho vložil se vyplatily , umí toho hodně

kablik

můžu ti důvěrně sdělit, že jsi fanatik, přesto se podívej na program v MS Offis na PoverPoint, hodně štěstí…