icurusL

Potřebuji program na editaci videa

Ten nejlepší co znáte…

Odpovědi
Hamon

Nejlepsi na co? Strih? Efekty?
Doplňuji:
Mimochodem, docela určitě nechceš nejlepší. Předně bys ho nezaplatil, navíc bys z něj stejně využil mizivé procento.

Poklička

Na střich: sony vegas pro

Na Efekty: adobe after effects

mata_CZ

Camtasia studio at už 7,nebo 8. existují i různé hacky,kterými si to zaktivuješ navždycky. Nebo třeba na menší domácí stríhání je movie maker. Nebo již zmíněný sony vegas pro. (Camtasia je na vyzkoušení na 30 dní)