Potřebuji pro depilaci voskovou pastou ohřívač?

Četla jsem, že když chci k depilaci použít voskovou pastu, musím mít jakýsi ohřívač v kterém ji zahřeji na určitou teplotu. Lze ji zahřát i nějakým jiným způsobem(např. v horké vodě…)?

Odpovědi
iceT

Ano, vosk lze rozehřát i v horké vodě, dělám to tak s kamarádkou. Já si koupím vosk s hlavicí a pásky,a ona mě otrhá.
Nádobku s voskem dej do sáčku a nastojato vlož do užšího vyššího hrnce (když takový nemáš, nevadí, vezmi jinej )s horkou vodou a udržuj pořád horké,dokud se vosk nedá použít.
Mikrovlnku na to ani nezkoušej, zničíš tak tu hlavici a vosk poteče všude.