Potřebuji pro cestu z Mikulova do Vídně na letiště rakouskou dálniční známku ? Děkuji. Luboš

Nejlepší odpověď
panenka

Pokud pojedeš po dálnici v Rakousku tak ano pokud pojedeš po silnici kde není potřeba nemusíš jí mít.

Další odpovědi
rybíz

Určitě ano a pozor na pokutu, která by byla pokud bys ji neměl. Je mnohokrát vyšší, než u nás.

Martina S.

Já jsem jela před dvěma lety z Valtic do Vídně na letiště a nejela jsem nikde po dálnici, ale stavěla se tam nová silnice, takže možná dnes už se musí po dálnici. Jedině jet nějakýma okreskama.