orestez

Potřebuji přesunout písně uložené na SD do jiné složky. Kopírují se, nebo přepisuje tabulka oddílů?

Už dávno jsem si všiml, že soubory se asi kopírují, film o velikosti cáknu třeba 1 GB trvá půl minuty. Z např. Download do Videa. Jak to funguje?

Nejlepší odpověď
Edison

Při KOPÍROVÁNÍ se opravdu celá dataq překopírují. To holt chvilku trvá. Ovšem při PŘESUNU se jen přepíše tabulka, takže to jde mnohem rychleji. Tedy pokud se to dělá na tomtéž médiu.

Další odpovědi
Kepler

Nic není třeba kopírovat a poté zase vkládat. Doporučuju správce souborů, např. Total Commander, které ti nabídne dvě okna. Přemístíš pouhým tahem myší.