Jonzix

Potřebuji povolení od města, když chci prodávat limonádu a nejsem plnoletý?

Nejlepší odpověď
Drap

Od města potřebuješ pouze povolení v případě že prodáváš na pozemcích města. Jinak musíš mít vyřízenou živnost, schválení hygieny, zavedené EET a další související věci. Myslím, že jako ne plnoletý nemáš šanci všechny tyto věci získat. Nejdříve bys musel požádat soud o zplnomocnění.

Další odpovědi
elkon

Nelze.

Dochy

Pánové, zvlášť elkon: Myslím, že jste to odbyli trochu moc rychle.
Pracovat lze ofic. tuším od 16. Dál záleží na tom o co přesně jde.

Mc Merkurion

… podnikat ano, ale jen v určitých oborech, co se týče limo a hygieny, bude to ohledně věku hajsavý …