Avatar uživatele
Pocker Boss

Poradíte? Zamiloval jsem se do virtuální holky a totálně mě to ničí. Nevím, co s tím dělat

Potřebuji poradit zamiloval jsem se do virtuální holky a totálně mě to ničí a nevím co s tím.kdo mi poradí?

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? jsemjá před 1523 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Jak se můžeš zamilovat do něčeho virtuálního? Hledej reálnou konkurenci. Zamiluj se radši do něčeho velice hmotného, co můžeš vzít do rukou!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Rychle se odmiluj. Běž ven mezi lidi, začni žít opravdový život a opravdovou lásku najdeš ráz, dva. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Normálné se s ní virtuálně opakovaně pomiluj a až tě to přestane bavit, pošli ji i nevirtuálně k šípku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Kdo ti poradí? Tuším že zjentek by mohl, pokud se uráčí. On je EXPERT na rychlé zamilovávání se (a odmilovávání). ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Užij si s ní jak můžeš podle svých představ a pak si vyber nějakou reálnou. Tady zrakové vjemy a představy moc nepomohou, lepší jsou hmatové vjemy. Na krásný obrázek můžeš jenom koukat, ale skutečnou holku můžeš hladit, nosit, mazlit se s ní a pod.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler, marci1>>> Palce jen za formálně správnou odpověď. Ale… Na rozdíl od ostatních se mu nedivím (ohledně zaláskování se do vysněné neexistující bytosti), zamilovat se do NĚČEHO reálného je fakticky těžká práce hraničící s MASOCHISMEM.

Zamilovat se do nějaké REÁLNÉ dnešní eko-bio-recyklační genderokravky hořící touhou pomáhat imigrantům a bojovat za práva kdejakých úchyláků, která považuje za jídlo všelijaké zrní a klíčky je téměř nemožné, to musíte uznat sami. ;) :D :D

před 1523 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy