Maiten

Potřebuji poradit se střední školou…

Potřebuji poradit se střední školou… Je podle vás lepší jít na gymnázium a pak na fakultu informatiky nebo na střední odbornou(inf),která se specialuzje na inf a pak na tu fakultu inf?????

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Nejlépe střední odborná škola.

Když ukončíš gympl a nedostaneš se na vysokou tak skončíš na úřadě práce a za 2 měsíce jdeš zametat před radnici, protože máš jen „rozšířenou“ základní školu, ale nemáš žádné odborné dovednosti.

Další odpovědi
Kamionacka09

Taky se priklanim k tej stredni odbornej.

anonym

Pro chytré gympl, pro praktické průmyslovka. Pro Kolesu Dobřany.