Bumlík

Poradíte s propojením TV a kina?

Dobrý den,
potřebuji poradit s propojením TV a kina.
U kina mám jeno 1× scart a u tv 2× hdmi + usb. Půjde to nějak????
Koupil jsem: PremiumCord Převodník SCART na HDMI 1080P s napájecím zdrojem 230V A S TÍM TO NEFUNGUJE.

Odpovědi
elkon

Třeba tohle: https://www.tsbo­hemia.cz/prevod­nik-scart-na-hdmi_d293320.html?gclid=­Cj0KCQiA9OiPBhCO­ARIsAI0y71CP85Pvg­L8T-oKCaRz4f-44XXtwUnj7WDkU­CEHxLq5iZoh1en­gEbo4aAuOMEAL­w_wcB

Kazatel

Je třeba si říct, co kam chceš převést, převodníky pochopitelně nejsou automaticky oboustranné.

Kino se scartem vyhoď a pořiď raději něco soudobého, vyrábět z lepšího horší není úplně in.

Bumlík

Vyhodit kino je škoda , potřebuji zvuk z tv přez kino…

Kazatel

O jaké se jedná „kino“? Čím víc to popisuješ, tím míň se mi to pozdává.

Bumlík

Kino je JVC (1×scart) a Tv je LG(2×hdmi + 1×usb).

Bumlík

Koupil jsem Převodník SCART na HDMI i Převodník HDMI na SCART a ani jeden nefunguje. Prosím poraďte. už jsem bezradný.