metelesk

Jak založit sázkovou kancelář, nejlépe v daňovém ráji (např. Gibraltar)?

Dobrý den, zajímalo by mě, jak to je, když bych si chtěl v Česku založit sázkovou kancelář, která by poskytovala sázení na sportovní zápasy, ale nebyl by tam u toho zápasu kurz. Musel bych i tak mít základní kapitál 100 milionů korun? (Je to tak, ne, že kdybych chtěl založit klasickou sázkovou kancelář, tak musím mít minimální kapitál 100 mil. korun?)
A ještě by mě zajímalo, kdybych si tu sázkovou kancelář založil někde v daňovém ráji ( a nejlépe v EU – platilo by to ve všech zemích EU nebo tak něco…) třeba na Gibraltaru, musel bych taky mít nějaký velký kapitál? A jaký jsou tam rozdíly v založení firmy (sázkové kanceláře) oproti nám?

Nejlepší odpověď
arygnoc

vieš čo?
polož na stôl nejaký (krytý a overený) šek so 100 mega, nejaké keš mega pre mňa a ja ti to zariadim (ak mi to zadáš ako zákazku).
sedieť ale potom pôjdeš sám.

😉

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.