medizn

Potřebuji poradit máme Hovawarta a musíme ho vzít sebou na dovolenou (Chorvatsko nebo Itálie)

Nemáte někdo nějakou dobrou zkušenost s nějakým místem nebo ubytováním? Párkrát už jsme byli v Chorvatsku ale nikdy to nebylo úplně OK. Připomínám že je vychovaný, zvyklý na lidi i cestování. Nám se ale zatím nepodařilo najít místo kde by se mohl proběhnout.Díky za rady. :)

Nejlepší odpověď
www

Nejsem cestovatel, ale myslím si, že při hledání dovolené stačí přidat ke klíčovým slovům pes, snad i výběh a najdeš.
Názor