rad

Jak odstranit závadu na přívěsném vozíku na auto? Nefunguje mi pravá strana světa ani blinkr.

Odpovědi
honza19hk

zpravidla bývá jen blbý kontakt na zásuvce,pokud svítí světla na autě tak jak mají. Zkus zahejbat se zásuvkou popř rozdělat vyčistit,namazat kontakt sprejem, a dotáhnout šroubky.

Hlada

Pravé světlo nemá kostru.

gecco

Zkontroluj zásuvku a zástrčku…
Pokud jsou OK, je problém ve vodičích, které světlo napájejí – ´propískni´ si je a ten, který je přerušený, nahraď…

cukrar

Bez měření není vědění. Závadu odstraníte tak, že najdete kde končí přívod proudu a dále nepokračuje. Zkustě měřák, žárovku s drátky a podobně.

gecco

Hlada – je to pravděpodobné, ale kostra jde taky přes zásuvku – http://www.re­naultclub.cz/za­pojeni_zasuvky_taz­neho_zarizeni­.html …
😉

Hlada

Já vím. Chyba bude nejspíš v zoxydovaném konektoru v pravém světle, ev. v rozbočení kostry, pokud je v levém.