Avatar uživatele
panenka

Potřebuji poradit dceři s DÚ

Dobrý večer moje dcera má za Dú napsat 3 povolání a napsat něco o něm čím se zabývá.Já už jsem s ní napala lékaře,zdravotní sestra,výprav­čí,programátor,ú­ředník,soudce,kuchař,s­ervirka,proda­vačka můžete mě ty další 3 poradit vy?už mě nic nenapadá děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, iceT, hanny 2 před 4798 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

kominík, pokrývač, tesař, zedník, obkladač, automechanik, autoelektrikář, elektrikář, asistent/asis­tentka, sekretářka, překladatel,,atd,,,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Průvodčí,poštovní doručovatelka,ři­dič,automecha­nik,tesař,pře­kladatel,cukrář­ka,zedník.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Fidel

advokát, učitel, krejčí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Babsi

Právník, policista, zedník, truhlář, učitelka…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Kadeřnice,kos­metička,pedikér­ka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Zajímavé co se z odpovědí nechá vytušit. Ale co módní návrhář, stavební, zahradní, bytový architekt, stavební, silniční, strojní konstruktér, porybný, lesník, zemědělec, zahradník zeleninář, ovocnář, okrasných rostlin, sadovník, asistent handicapovaných dětí, výchovný pracovník v diagnostických ústavech, hlasatel, herec, letec sportovec (libolně který profesionál), obchodní zástupce, vrátný neboli ochranka, restaurátor, archeolog, ošetřovatel v ZOO, pracovník zachranných stanic volně žijících živočichů, stráž přírody, vodní stráž, záchranář, profi hasič, průvodce, … . Já myslím, že výběr je tak velký, že nelze napsat – nic mne nenapadá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jose1f

zámečník, kominík, truhlář, instalatér

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek