denca023

Mobil se po neuznané reklamaci a údajném „obnovení“ opět samovolně zapíná a vypíná. Co s tím?

Chtěla jsem se zeptat, mám iphone 5s a mám docela velký problém. Asi před měsícem jsem ho dala reklamovat s tím, že se mi sám od sebe vypnul a začal se zapínat a takhle to šlo furt dokola. Po konci reklamace mi řekli, že mi tu reklamaci nevzali a že ho jen obnovili. Po pár dnech to zase začalo, nevíte co s tím?

Nejlepší odpověď
anonym

Opakujte reklamaci dokud chybu neodstraní, po třetí bezvýsledné reklamaci už vám budou muset vrátít peníze.

Jinak radím obrátit se s tímto spíš na spotřebitelskou poradnu dTestu (telefonní číslo 299–149–009 … cena jako byste volala na jakékoliv běžné číslo a jejich rady nejsou dál zpoplatněny)

Mají i online poradnu na adrese https://www.va­sestiznosti.cz/ pokud vám telefon nefunguje 🙂 Poradí jak při reklamaci postupovat a jaké máte při reklamaci práva, co dělat v případě že je prodejce porušuje …

Další odpovědi
Drap

Znovu reklamovat

anonym

Jak je starý ? kdy se v něm naposled měnila baterie ?