Avatar uživatele
manikeles

Potřebuji pomoct v hudbě :)

Dobrý den… plánuji na valentýna krásný piknik … (prosím neptejte se mě proč piknik) … ale k věci … mám vyřešeno úplně vše až na to že chci zlepšit atmosférou hudbou , jenže to je ten problém.Já jsem metalista a moje přítelkyně poslouchá pop.Takže opravdu nevím jakou hudbu zařadit.Samozřejmě chtěl bych aby to byla všechno romantická popová hudba,aby se přítelkyně cítila dobře .Takže bych poprosil o každičký song,který je romantický a hlavně popový. Děkuji :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Nicozjb před 4069 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Beer4Real

Proč piknik?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hohny

Vždyť píše pop, takže žádný rytmus a H16, to je přece hiphop…
Jinak co mě napadá je kompilace zvaná „Now That's What I Call Chill“
Obsahuje sice jen 42 skladeb, ale je složená z aktuálních popových hitů, které jsou ale opravdu pohodové a uklidňující, na piknik myslím ideál. A pokud by nestačilo, můžeš se zde inspirovat interprety. Z hlavy mě ještě napadají z popu Adele, Rihanna, které také většinou mají klidné skladby.

Pokud holduješ torrentům, tak stáhni zde:
http://thepira­tebay.se/torren­t/7558206/Va_Now_That­s_What_I_Call_Chi­ll(2012)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

Piknik? Vždyť nastydnete! A vůbec, nech to až na NÁŠ svátek – 1. máje, po*ebanej Valentýn je z émeriky, v květnu už je aspoň hezký počasí a trochu tepleji, sakra, buďte rozumnější…
Kdybych si s přítelem nesedla v hudbě, tak s ním asi nejsem, je to pro mě dost zásadní… ále tak existujou i romantický metalový písničky, ne? Co třeba úžasná Nightwish – While Your Lips Are Still Red? Jináč teda záruku romantiky máš od Bryana Adamse. Nebo můžeš zkusit smooth jazz, například Kenny G…
Hihi, kdyby mi někdo navrhnul piknik, tak se mu asi začnu smát… Proč se se žrádlem táhnout někam do p*dele, když se můžu najíst doma, kde mi do chleba nebudou lízt mravenci :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Zkus něco od H16, rytmuse, …
moc bych ti to ovšem nedoporučoval, vím, jaké to je, poslouchat hudbu, která ti, jakožto metalistovi, trhá uši. Zkusil bych raději něco univerzálnějšího, jako je toto- http://www.you­tube.com/watch?an­notation_id=chan­nel%3A54e8ac96-3d95-2686-9f38-20cf301cbdfe&­feature=iv&src_vi­d=XuWbRmn17QU&v=_­L8zIvwwZis

Přeji krásné počasí :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anett.S

A co třeba zkombinovat to nějak dohromady? Potom budeš spokojen jak ty, tak ona, oba si příjdete na své. Pokud jí ovšem nepustíš nějakej death metal. :D

Takovou Metallicou se nic zkazit nedá, to je prostě klasika. Nothing else matters? Jasně, pro někoho je ohraná, ale pro mě je to pořád jedna z těch „srdcovek“ a pokud tvoje přítelkyně poslouchá pop, nejspíš ji moc znát nebude (i když – kdo ji nezná?). Nebo zkus jiné rockové ploužáky, popř. si můžete i zatancovat tělo na tělo. :P

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manikeles

tak teda děkuju nějak to promíchám :) … a piknik mám z jednoho důvodu,který pochopím jen já a moje přítelkyně … :) jen tak bych ho nedělal + mám jedno krásné místečko kde neprší a není tam zima …nebojte zas takový blázen nejsem… ale abych to shrnul děkuji za skvělé tipy :)

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
M.

A proč ne něco uklidňujícího, třeba z vážnější hudby nebo z ploužáků? Nemusí to být hned ten styl.

před 4069 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

http://www.you­tube.com/watch?v=_4IR­MYuE1hI

před 4069 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

na piknik jako stvořená…

před 4069 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
M.

Samozřejmě takovou klasiku jsem nemyslela :)

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

proč ne, dyť je to pěkný :)

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek