lukas.lukas

Potřebuji pomoct, segra má zitra vystoupeni a ja potrebuji instrumental Ewy Farne zapadlej kram aspon jak odstranit zpev

Nevite o nejakem programu, nejde najit instrumental ewy farne zapoadlej kram, a ona to ma uz zitra, jenom tenhle instrumentla, nebo nejakej program, kterym odstranim zpev, prosim co nejrychleji !!

Predem mockraááááát dekuji !!!!!
Doplňuji:
Prosim, je to nutneeeee

Snad to nemusi byt tak tezke

Odpovědi
anonym

Přečetl sis po sobě tu otázku? Já nevim jak ostatním, ale mě vůbec nedává smysl a vůbec nechápu na co se ptáš.
Doplňuji:
Možná hledáš program pro odstranění vokálu/zpěvu z hudby, můžeš zkusit tenhle:
 http://www.brot­hersoft.com/vo­cal-remover-441669.html