Lucina17

Potřebuji pomoct s výběrem školy.

Chodím na SPŠ stavební do HK do 2. ročníku .. Mám tam docela problémy s učením. Chci přestoupit na jinou školu. Myslíte si že bych měla přejít jenom na jinou stavebku nebo změnit obor úplně a přejít v pololetí do prváku ???

Odpovědi
huxa

nejspíše jiná škola nebude o moc lehčí, ale zase by ti stačili udělat jen srovnávací testy a možná bys nemusela jít odznova…

venkovan

Otázkou je, v čem a proč máš problémy.

Conchus

Což takhle jít do nějakého učňáku?

Lucina17

Na základce jsem vycházela s vyznamenáním takže si nemyslím že bych to měla všechno zahodit a jít na učňák. Problém je v tom že mě to prostě na tý stavebce nebaví a hlavně kvůli výkresům se nestíhám učit na ostatní předměty.