verunka483

potřebuji pomoct s profilovou fotkou na facebooku

jak mám nastavit, že ta fotka nepůjde otevřít když na tu její zmenšeninu někdo klikne? a musel by otevřít album.. myslím tím, když otevřete něčí profil a kliknete na profilovku, tak aby se nezvětšila. :) díky
Doplňuji:
inevil: Děkuji! Přesně tohle jsem měla na mysli :)

Odpovědi
inevil

V albu ,,profilove fotky" musi byt pouze a jen ta jedina profilova fotka (bud tam zadne dalsi nebudou nebo budou blokovany) a tu fotku zablokujes, omezis jeji viditelnost aby byla zobrazitelna jen pro pratele, nebo jen pro Tebe, nikoliv verejnosti.

GTA Andreas

Uprav její velikost na několik desítek kB, zůstane malá. Do 50 kB, nebo převeď do gif..