Kroupič

Potřebuji pomoct s COD4

Nainsatloval jsme si hru, ale při spuštění je mi vždy objeví hláška ,, ----- Initializing Renderer ----
----- Client Initialization Complete -----
Attempting 44 kHz 16 bit [Windows default] sound
----- R_Init -----
Getting Direct3D 9 interface…
Pixel shader version is 1.4
Vertex shader version is 1.1
Video card or driver doesn't support separate alpha blend, glow will be disabled.

Error during initialization:
Video card or driver doesn't support separate alpha blend, glow will be disabled.

Nemáte tušení co s tím ? Jestli mi to prostě grafárna neutáhne nebo je špatné jen nastavení ?

Odpovědi
emba5

Aktualizuj DirectX9-odkaz a napiš co máš za pc hlavně graf. kartu a systém.

Zdroj: http://www.mi­crosoft.com/dow­nloads/cs-cz/details.as­px?FamilyID=2da43d38-db71-4c1b-bc6a-9b6652cd92a3