NL2

Potřebuji pomoct ohledně Wi-Fi. Poradíte?

Máme doma wi-fi jenže nefunguje tak, jak by měla. Asi je něco špatně nastavené. Dá se totiž k ní připojit jen jeden přístroj tzn. když je připojený notebook nemůže se připojit druhý, a mobil se nedokáže připojit vůbec. Nevíte co s tím může být? Moc děkuji za jakoukoliv radu.

Nejlepší odpověď
mojitek

Nejsem sice odborník,ale tohle jsem už musel řešit xkrát. Na některý wifiny se připojí třeba jen primitivnější přístroje a na některá zase jen ty dokonalejší(draž­ší).Problém bude s lacinou wifinou,ty dražší tyhle problém nemají.Pomůže snad jen výměna wifiny. Jestli to máte od UPC apod-kontaktujte je a řekněte jim co je za problém. Nejdřív bych ale zkusil ten telefon propojit někde jinde,abyste věděl/a,že není problém v samotném telefonu.

Další odpovědi
xxx3

tam těch problémů může být víc a takhle na dálku se to nedá ani odhadovat (nehledě k tomu, že jsi ani nenapsal/a, o jaký typ se konkrétně jedná, takže odpověď je něco jako věštění z kávové sedliny). Doporučil bych jako první možnost provést restart do továrního nastavení. Pokud si někdo „hrál s nastavením“ a něco udělal špatně, mohlo by se to tak eliminovat. Obvykle se takový restart provádí tak, že přímo na wifi podržíte restartovací tlačítko alespoň 10s. Musíte však následně znovu nastavit zabezpečení a název sítě.

Hlada

V nastavení WiFi (Wireless/Advanced) je potřeba v položce Global Max Client nastavit maximální počet připojitelných zařízení.

mojitek

Hlada : jenže s telefonem se nepřipojí vůbec ,i když chce připojit jen ten telefon a nic jiného,právě