Ondrisek

Potřebuji pomoc-Neznáte někdo?

Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s posilovací věží ?? Nějaké tipy, protože máme v plánu si s taťkou koupit nemůže někdo poradit??

Odpovědi
marek.29

Ahoj, my máme doma něco takového http://posilovaci-veze.heureka.cz/ol­pran-9017-gy/ a počítej s tím, že jak to jednou v pokoji sestavíte, tak už se to těžko přenáší někam – stěhovali sme to jen 9m z pokoje do pokoje a byla to docela fuška. Jinak určitě to doporučím, pokud do toho jste oba zapálení.. Nám to tu jaksi leží ladem, ale svůj účel to určitě splní každýmu kdo na tom chce makat. Sice na břicho to asi neni, ale ruce a nohy posílíš nádherně (to stejný záda).