pomeranč123

Neporadíte, jakým způsobem je možné získat peníze na koupi kola?

Dobrý den mám menší problém,je mi 14 let a už DLOUHO si přeji nové kolo jenže nemám dost peněz, a tak jsem se chtěl zeptat jestli mi neporadíte prosím?

Původní neotázka
Potřebuji peníze na kolo

Odpovědi
RadekH.

Napiš Ježíškovi.

Drap

Ve 14 si nelze legálně penze vydělávat. Musíš tedy šetřit z darů, případně získat peníze za pomoc známým a příbuzným.

marci1

Buď musíš počkat a došetřit si nutnou částku nebo poprosit rodiče, aby ti peníze přidali. 🙂

Nuk nuk

Buď si musíš ušetřit na kolo z kapesného, pokud Ti rodiče nějaké dávají, nebo je o koupi kola, případně s šetřením peněz na něj, požádat.

Lgee

YouTube