erdbeere

Potřebuji opravit čínský mobil N99i, kde ???

Rozbila se mi po 3 dnech používání nabíječka na mobilní telefon N99i. Objednala jsem si už 2 nabíječky na tento telefon, ani jedna tam nejde vsunout, nevím, jestli není pokřivený kontakt v telefonu. Poradte, kdo by mi to opravil ??? Děkuji

Odpovědi
anonym

doufám že to z těch fotografií dedukuju správně, ale použitá nabíječka je podle všeho „MicroUSB“, takze tu jste opravdu náhradní objednala a zkousela ?

pokřivený kontakt být může, stalo se mi totéž u telefonu HTC Desire který má nabíječku identickou … skutecne pak bylo mozne microusb zasunout do konektoru nanejvys do poloviny … i presto vsak nabijeni fungovalo spolehlive

… ale opravy, zvlášt pozarucni u cinskeho tlefonu, to nevidim moc dobre. Mate ho jeste v zaruce ? Kupovala jste ho v nejakem ceskem eshopu nebo na aukru ? cinsti vyrobci plagiatu u nas samozrejme nemaji zadne autorizovane servisni stredisko takze v uvahu pripada jen vymena kus za kus v ramci uplatneni 2 lete zaruky u prodejce.

SantuS01

Záleží kde přesně je problém, ale pokud je opravdu pokřivrný kontakt v telefonu, pak by bylo nejlepší vyhledat autorizovaný servis a nechat opravit ( to by znamenalo výměnu celé vnitřní desky za poměrně velkou cenu). Pokud máte v okolí zkušeného elektrotechnika, nikoliv elektrikáře, pak by se naskytla možnost opravy pouze konektoru za rozumnou cenu, nesměl by být ovšem v záruce tím by se zrušila.

rynek878

opravdu super odpověď,kdybych náhodou(jako,že teda ne) něco potřeboval,tak se radši obrátím na záda.