22aa

Kdo by mi nahrál a poslal e-mailem album „Ať žije Josef“ J. Zmožka a „Vlachovku“ J. Zímy?

Dobrý den.
Stala se mi nepěkná věc.
Zničila se mi kazeta at žije josef a potřebuji prosím toto album nahrát přes od vás jestli máte enkodér a tu kazetu možná i ty písničky z vlachovky tu druhou nahrát pomocí mýho emailu i tátovi. Ten josef se dá alespon koupit jenže nebude prej ripováním ničit cd a ještě když se poškrábe tak tu hudbu už neseženu. Potřebuji i k tomu josefovi (od jiřího zmožka) i tu vlachovku (josef zíma) nahrát pokud máte kazety i enkodér tak stačí digitalizovat. protože ta vlachovka z roku 1991 už neseženu skoro vůbec. Děkuji Jěště maličkost tátuv email je petrbelusice@seznam.cz a můj ten jasně víte je petrslepicka11@seznam.cz

Nejlepší odpověď
nyjono

Stačí digitalizovat? Jak snadné. Když máš vše potřebné.
Kup příslušné CD a můžeš přesouvat na kazetu.
Zařízení není problém koupit.
Za hloupost se platí. Mušíš hledat, hledat , hledat a ptát se, ptát se. ptát se, …

Další odpovědi
ivzez

Udělej něco s tou češtinou, tvé otázky musím spíše hádat.

Tatínek souhlasil se zveřejněním svého e-mailu?
Myslíš, že je slušné požadovat sdělení e-mailů uživatelů?
Nebo po nich požadovat, aby napravili tvou chybu?

Chybami se prý člověk učí:
Tak tu svou naprav sám. Naučíš se hned několik věcí.

DoTazatel

Ty jak Yoda mistr mluvit. :'D

Nerozumět kmene tvého řeči ani u otázek předešlých tvých. Víc gramatiky a slov posloupnosti (slovosledu) naučit se musíš. :P Tak stejně vyjadřování celkovému.

Zdaru přeju hodně při kazetě shánění.

elkon

Napiš si otázky na nečisto, když neumíš rovnou popsat o co jde. Tohle plácání nemá smysl. Vše si připrav na papír, zkontroluj, nebo nech někomu zkontrolovat, jestli to neumíš a pak přepiš do poradny. Tohle je bramboračka.

Dochy

„jenže nebude prej ripováním ničit cd“ to je jako co za žvást? CD se ripováním nezničí o nic víc než běžným přehráním. To spíš zlikviduješ tu kazetu…

22aa

Jenže tu vlachovku mají jen v rotagu až bude v tom rotagu vyprodaná tak de to už seženu jedině poslat link na tu koupenou kazetu i na tu druhou protože nebudu dávat za poškrábaný cd 102 kč od nějakého podvodníka to se vyplatí bud nahrát emailem nebo poslat link na ty originály. Děkuji.

nyjono

To se vyplatí jen v tom případě, když to někdo má a pošle ti to.
A psát trochu česky by taky neškodilo.

22aa

Problém vyřešen zkusil jsem zapojit line in mezi pc a walkmanem a upravil jsem to přes nero sound trax a golden records od nch z minulých mých otázek na :https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zdigitalizovat-audio-kazetu-pomoci-walkmanu-pres-sluchatkovy-nebo-mikrofonovy-jack

ivzez

Skoro to vypadá, že tuto reakci nepsal tazatel…

Vidíš? Co jsem napsala výše?
Naučil ses hned několik věcí najednou. (–: