Avatar uživatele
22aa

Kdo by mi nahrál a poslal e-mailem album „Ať žije Josef“ J. Zmožka a „Vlachovku“ J. Zímy?

Dobrý den.
Stala se mi nepěkná věc.
Zničila se mi kazeta at žije josef a potřebuji prosím toto album nahrát přes od vás jestli máte enkodér a tu kazetu možná i ty písničky z vlachovky tu druhou nahrát pomocí mýho emailu i tátovi. Ten josef se dá alespon koupit jenže nebude prej ripováním ničit cd a ještě když se poškrábe tak tu hudbu už neseženu. Potřebuji i k tomu josefovi (od jiřího zmožka) i tu vlachovku (josef zíma) nahrát pokud máte kazety i enkodér tak stačí digitalizovat. protože ta vlachovka z roku 1991 už neseženu skoro vůbec. Děkuji Jěště maličkost tátuv email je petrbelusice@seznam.cz a můj ten jasně víte je petrslepicka11@seznam.cz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1642 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nyjono

Odpoveď byla označena jako užitečná

Stačí digitalizovat? Jak snadné. Když máš vše potřebné.
Kup příslušné CD a můžeš přesouvat na kazetu.
Zařízení není problém koupit.
Za hloupost se platí. Mušíš hledat, hledat , hledat a ptát se, ptát se. ptát se, …

Upravil/a: nyjono

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?22aa Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Udělej něco s tou češtinou, tvé otázky musím spíše hádat.

Tatínek souhlasil se zveřejněním svého e-mailu?
Myslíš, že je slušné požadovat sdělení e-mailů uživatelů?
Nebo po nich požadovat, aby napravili tvou chybu?

Chybami se prý člověk učí:
Tak tu svou naprav sám. Naučíš se hned několik věcí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
DoTazatel

Ty jak Yoda mistr mluvit. :'D

Nerozumět kmene tvého řeči ani u otázek předešlých tvých. Víc gramatiky a slov posloupnosti (slovosledu) naučit se musíš. :P Tak stejně vyjadřování celkovému.

Zdaru přeju hodně při kazetě shánění.

Upravil/a: DoTazatel

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Napiš si otázky na nečisto, když neumíš rovnou popsat o co jde. Tohle plácání nemá smysl. Vše si připrav na papír, zkontroluj, nebo nech někomu zkontrolovat, jestli to neumíš a pak přepiš do poradny. Tohle je bramboračka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

„jenže nebude prej ripováním ničit cd“ to je jako co za žvást? CD se ripováním nezničí o nic víc než běžným přehráním. To spíš zlikviduješ tu kazetu…

před 1641 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Jenže tu vlachovku mají jen v rotagu až bude v tom rotagu vyprodaná tak de to už seženu jedině poslat link na tu koupenou kazetu i na tu druhou protože nebudu dávat za poškrábaný cd 102 kč od nějakého podvodníka to se vyplatí bud nahrát emailem nebo poslat link na ty originály. Děkuji.

před 1642 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

To se vyplatí jen v tom případě, když to někdo má a pošle ti to.
A psát trochu česky by taky neškodilo.

před 1642 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Problém vyřešen zkusil jsem zapojit line in mezi pc a walkmanem a upravil jsem to přes nero sound trax a golden records od nch z minulých mých otázek na :https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zdigitalizovat-audio-kazetu-pomoci-walkmanu-pres-sluchatkovy-nebo-mikrofonovy-jack

před 1617 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Skoro to vypadá, že tuto reakci nepsal tazatel…

Vidíš? Co jsem napsala výše?
Naučil ses hned několik věcí najednou. (–:

před 1617 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek