Forix Forix

Potřebuji občas posílat balíčky na dobírku, ale nemám žádný učet. Je nějaká jiná možnost?

Odpovědi
Edison

Účet? Na co? Dobírku lze zaslat i na „složenku“. Dobírková složenka A, nebo C. Těmi je rozlišeno, jestli dobírka půjde na adresáta, nebo na oučet.

mosoj

Zajdi na poštu a posílej.

Arne1

Účet nepotřebuješ, ale bude to dražší.
I pokud ti není 18 , tak si můžeš udělat účet u banky. Nejjednodušší to v tom případě máš u Unicredit.

nyjono

OMG. Jistě, že je.
Peníze lze přece vyplatit v hotovosti .Dostaneš do schránky poukázku.
Proč se nezeptáš na poště?