xX-Scopez-Xx

Nevíte název filmu z Antarktidy, kde skupina lidí uvízne s dvěma dětma které jsou vetřelci?

Vím jenom, že nějaká skupinka lidí se dvěma dětma uvízla na nějaké výzkumné stanici v Antarktidě. Po čase zjistí že ty děti nejsou dětmi, ale „vetřelci“, tak se nechají prozkoumat rentgenem a jeden člověk (babička s klaustrofobii) se promění uvnitř toho rengenu…, poté se skupinka lidí odhodlá a chce zabít ty „děti“ a utéct

Odpovědi
klumprt

Trochu to připomíná Věc, ale nevím, nevím…

http://www.csfd­.cz/film/1329-vec/

Mc Merkurion

podle popisu ne,Věc jsem viděl,takže 100pro ne…