Avatar uživatele
anonym

Potřebuji následnou radu:

: chci vyměnit odtokovou hadici u pračky Amica optima 1000 aa class.I přes snahu vyhledat něco kloudného na netu jsem nic nenašel. Hadice je uložena tak,že bych musel pračku celou rozebrat,ale jak se znám,nějaké součástky po opětovné montáži by mi zbyly.Máte někdo opravárenské zkušenosti ? Díky.
Doplňuji:
Drape,víš ty co stojí provoz takové pradleny? To potřebuješ :ošacení,v případě poruchy – léky,šminky,kolik toho sežere ani nemluvě, v posteli ji bolí hlava,je nevrlá až někdy protivná,že bys ji nejraději vykroutil zástrčku! 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, fablen před 4552 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Nějaké zkušenosti by tu byly, přejdi na komunikaci mailem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Bohužel neporadím. Místo opračky jsem si pořídil pradlenu a zatím funguje bez oprav
Doplňuji:
Ač nerad musím přiznat že máš pravdu, jak vidět tak problémům s prádlem se nedá vyhnout v žádném případě.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Pračku Amica neznám, ale měnil jsem hadici u několika typů. Vždy stačilo odšroubovat (někdy opatrně „odcvaknout“) boční stěnu. Zda pravou či levou neporadím, záleží na které straně pračky vzadu vychází hadice ven, popř. na které straně je čisticí otvor čerpadla. Potom je tam buď šroubovací nebo pružná spona, která se povolí a hadice vymění. Všude jsou plasty, tak opatrně, aby nepraskly, potom by se domácí oprava značně prodražila. Jak prosté.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek