Karelcz

Potřebuji na úpravu SIM na Micro SIM u T-mobile doklady?

Jedná se o využití možnosti tu SIM ustřihnout přes nějaké nůžky co tam údajně mají.
Rád bych donesl kartu za někoho a tedy nevím, zda budou vyžadovat pro tuhle rychlou akci nějaké doklady.
Doplňuji:
Tak podle stránek by to mělo být zdarma a ne za 50 Kč

Nejlepší odpověď
Beer4Real

Určitě ne, udělá ti to taky každý servis za 50 kaček na počkání.

Další odpovědi
Lamalam

Nepotřebuješ. Vím to z vlastní zkušenosti.

Kankys

Vodafone a Mobilní pohotovost mi to ostřihly zdarma.Hlavně si pak nech ten rámeček může se hodit 🙂

bolak

Zjisti si rozměry a ušmikni si to doma nůžkama, na to žádný doklady ani peníze nepotřebuješ. 50Kč za minutu práce se mi zdá docela dost.

leporela22

kámoš si kartu ostříhal a nešla pak šel do obchodu se zeptat a jen mu si dostřihli a bylo

DragonAge

Mě v T-mobile pobočce vyměnily starou si nechaly a daly mi novou zadarmo s rámečkem a aniž by mě měnily telefonní číslo.