Avatar uživatele
bambulka135

Potřebuji lepší známku na vysvědčení

Jak mám svého učitele překecat na lepší známku na vysvědčení? Zkoušeli jste to někdy, a jak to dopadlo? Co jste mu řekli? Je to hrozně důležité aby mi tu známku zvýšil o stupeň. Děkuji moc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3595 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nikdy jsem to nezkoušel…
A nedovedu si ani dost dobře představit důvod, proč by ti měl známku „zlepšovat“ – měla ses usilovněji učit (to za A) a nebo jsi prostě nechápavá (to za B).
Výběr nechám na tobě.
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nikdy jsem to nezkoušel. Ale myslím, že to půjde snadno. Pokud jak píšeš, že potřebuješ známku zvýšit, to znamená, že ti například dává trojku a ty chceš, tak mu klidně řekni, že nemáš tak dobré vědomosti a jistě ti vyhoví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Dát mu nabídku, která se nedá odmítnout. Aneb, vlídným slovem a namířenou pistolí dosáhneme víc než pouhým vlídným slovem. Nemáte v sousedství nějakého kmotra, za kterým by se dalo jít s žádostí o pomoc?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Si děláš srandu ne ?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Musíte se víc snažit, pane správče 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Löwe

Ukaž mu snahu a zájem o daný předmět našprtej se pololetní látky a nech se přezkoušet.. Ale stejně už je pozdě. Hodně štěstí :)
Löwe

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
melanie

Jedna rada. Uč se po celý rok rovnoměrně, a ne celý rok během jednoho dne. Ničeho nedosáhneš, zbytečně se stresuješ a plýtváš hezkými dny, kdy můžeš být s kamarády venku !
Jinak běž prostě za učitelem, ať je ještě přezkouší, ale předtím se to důkladně nauč!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek