bambulka135

Potřebuji lepší známku na vysvědčení

Jak mám svého učitele překecat na lepší známku na vysvědčení? Zkoušeli jste to někdy, a jak to dopadlo? Co jste mu řekli? Je to hrozně důležité aby mi tu známku zvýšil o stupeň. Děkuji moc.

Nejlepší odpověď
anonym

Nikdy jsem to nezkoušel…
A nedovedu si ani dost dobře představit důvod, proč by ti měl známku „zlepšovat“ – měla ses usilovněji učit (to za A) a nebo jsi prostě nechápavá (to za B).
Výběr nechám na tobě.
😉

Další odpovědi
Drap

Nikdy jsem to nezkoušel. Ale myslím, že to půjde snadno. Pokud jak píšeš, že potřebuješ známku zvýšit, to znamená, že ti například dává trojku a ty chceš, tak mu klidně řekni, že nemáš tak dobré vědomosti a jistě ti vyhoví.

klumprt

Dát mu nabídku, která se nedá odmítnout. Aneb, vlídným slovem a namířenou pistolí dosáhneme víc než pouhým vlídným slovem. Nemáte v sousedství nějakého kmotra, za kterým by se dalo jít s žádostí o pomoc?

Nazdar Bazar

Si děláš srandu ne ?!

anonym

Musíte se víc snažit, pane správče 😁

Löwe

Ukaž mu snahu a zájem o daný předmět našprtej se pololetní látky a nech se přezkoušet.. Ale stejně už je pozdě. Hodně štěstí :)
Löwe

melanie

Jedna rada. Uč se po celý rok rovnoměrně, a ne celý rok během jednoho dne. Ničeho nedosáhneš, zbytečně se stresuješ a plýtváš hezkými dny, kdy můžeš být s kamarády venku !
Jinak běž prostě za učitelem, ať je ještě přezkouší, ale předtím se to důkladně nauč!