Lucaso

Potřebuji k webu IČO nebo něco takového?

Potřebuji k provozování webu, kde shromažďuji osobní informace uživatelů (kteří přijali podmínky vkládání),nějaké IČO nebo něco takového? Jedná se o web www.chcijob.eu (podmínky jsou na www.chcijob.e­u/podminky) a nabízím to zdarma, tak nevím zda je vše v pořádku. P.S. Omlouvám se za tu „reklamu“ jestli to tak berete administrátoři. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Michal Kole

Zda být podnikatel to nevím, Pokud z toho nemáš zisk tak asi ne, aale registrace na úřadě o osobních údajích asi ano.

Já má několik webů a podnikatel nejsem 🙂 A ještě mě živnosťák nekontakoval. Samozřejmě tam nemám reklamy. To už by se dalo považovat za nedovolené podnikaní.