brekekegege

Potřebuji k této televizi set top box?

Zdravím, vůbec nerozumím televizím a jejich zapojování, nikdy jsem nic takového nedělal a nemám o tom přehled. Zalíbila se mi tato televize a zajímalo by mě, zda ji bude stačit zapojit do antény a programy půjdou, nebo potřebuji set top box, případně k čemu je vlastně dobrý?

https://www.al­za.cz/32-hyundai-flp-32t339-d5127843.htm

A pokud by mi někdo chtěl ještě více pomoct, jaký kabel mám použít k prodloužení kabelu od antény, protože přípojka bude tak 5 metrů od samotné televize vést lištou podél zdi. Děkuji moc!

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano. televizor je vybaven všemi potřebnými normami i do budoucnosti. Nic jiného než anténu potřebovat nebudete. Kabel si nejlépe kupte hotový v potřebné délce. V prodejně vám poradí.

Další odpovědi
Kepler

K této TV set top box nepotřebuješ. K zapojení anténního kabelu kup koaxiální prodlužovací kabel, nebo raději nový kabel příslušné délky.

Hlada

Má tuner DVB-T2, takže set top box není potřeba teď ani do budoucna, což ostatně platí o všech v současnosti prodávaných televizorech.
K připojení antény je potřeba kabel s konektory IEC samec/samice. Prodávají se běžně hotové v různých délkách s přímýmí i úhlovými konektory.

Jiří Bohumil

Ne. Tato TV je vybavena vším, co pro budoucí příjem (DVB-T2) budeš potřebovat. Pro napojení delšího přívodu od antény nutno zakoupit prodlužovací koaxiální kabel 75 ohmů pro anténu TV v potřebné délce (od cca 3m do snad 15m). Na jednom konci anténní konektor „samec“ na druhém „samice“. Pokud budeš kupovat na alze v e-shopu, je možno vyhledat a koupit společně s TV.

tyna.ryglova

My jsme k televizi set top box nepotřebovali, dokud se nezměnilo pozemní vyslání. Měli jsme ji napojenou na anténu a všechno fungovalo. Letos jsme si ale museli koupit set top box, abychom mohli přejít na DVB-T2. Pokud si ho budeš také kupovat, tak doporučuji mrknout na https://www.tes­tino.cz/set-top-boxy . Mají tam pěkně srovnané různé set top boxy, což nám dost ulehčilo jeho výběr. Koupili jsme si ten nejlevnější od Tesly a televize nám funguje.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.