Potřebují děti 6 let pas na cestu do CHorvatska?

Nejlepší odpověď
kropitko

Já bych ho doporučovala,sa­mozřejmě by postačilo,kdyby jste měl/a děti zapsané u sebe, ale vzhledem k tomu,že se může stát cokoliv,doporu­čuji pas.

Další odpovědi
panenka

Na základě sdělení Ministerstva vnitra CHR je možné, aby dítě do 15-ti let věku, zapsané v cestovním dokladu rodiče, který s ním zároveň cestuje do Chorvatska, vstupovalo na území Chorvatska bez vlastního cestovního dokladu.
V cestovním dokladu rodiče, kde je dítě zapsané, není požadována fotografie dítěte.

Zdroj: http://www.gmm-sukosan.com/cz/do­kumenti.shtml