Tinka11

Potřebuji advokáta, který je kovaný v občanském právu. Nejlépe Ostrava a okolí. Potřebuji odstoupit od smlouvy o dílo.

Doplňuji:
Potřebuji advokáta, který je kovaný v občanském právu. Nejlépe Ostrava a okolí. Potřebuji totiž nějakým zázrakem odstoupit od smlouvy o dílo taky, abych neplatila nesmyslnou smluvní pokutu v nehorázné výši. Díky za doporučení.

Nejlepší odpověď
anonym

Dobrý den.
Doporučila bych Vám Mgr. Petru Faldynovou – kancelář má na Kravařské 451/9, Mariánské Hory,709 00 Ostrava, telefon: 596244866.
Zaměření má, jaké potřebujete, a protože ji trochu znám, tak vím, že se umí do případu pořádně zakousnout.