jirka F

Potřebovali jste někdy v životě mocniny a odmocniny?

a na co

Nejlepší odpověď
gecco

😁
Jistěže ano…
_________________
Budeš-li se živit nějakým technickým oborem a hlavou, budeš, pravděpodobně, potřebovat i ´vyšší´ matematiku, než jsou nějaké (od)mocniny…
😉

Další odpovědi
Drap

Mnohokrát

quentos

Jasně, poslední dobou např. v matematické hře Abaku – mohu doporučit. A jinak se mi taky hodily, když jsem matiku doučoval – pomáhal jsem s matematikou mamince a sestře a pak jednomu neznámému studentovi, takže jsem si díky ní i přivydělal ;{)>

iceT

Nee …

Dochy

Jistě že ano… Z poslední doby třeba na to, abych mohl kontrolovat odpovědi na fyzikální otázky zde na servru 😉, abych mohl spočítat jak dlouho teoreticky by trval nejkratší možný oblet země družicí, jakou rychlostí dopadne pedmět padající z výšky 20m apod…

led

Ano

Klaproth

Ano.

anonym

Ne,nikdy.

bolak

Třeba na výpočet čtvercový plochy je to dobrý.

mosoj

Je to tak, chudáci učitelé a pak ještě někteří zdejší uživatelé.

jirka F

pozn. zapomněl jsem doplnit otazník

anonym

Hiii

anonym

Jugare. Je to poznat, že jsi slib pionýru přečetl dříve než slabikář.